Přespolní běh

autor: | 28. září 2024

Ve středu 18.9. se naši žáci 2. stupně zúčastnili přespolního běhu. Nejlepšího týmového výsledku dosáhlo družstvo starších žákyň, které obsadilo celkové 9. místo. Mladší žáci se pak umístili na celkovém 12. místě a mladší žákyně uzavíraly výsledkovou listinu na 14. místě. Mezi individuálními výkony bych ráda vyzdvihla Lindu Doležalovou, která v konkurenci čítající kolem 70 běžkyň obsadila krásné 3. místo. Dále pak Ondru Zifčáka, který ve stejně početné konkurenci mezi chlapci obsadil místo 8. Většina našich sportovců nechala na trati vše, za což jim patří pochvala a díky.

Také naši žáci z 1. stupně se ve středu 25. 9. na přespolním běhu představili. Největší radost nám udělali naši mladší žáci, kteří dokázali ve složení Marek Šedivý, Jan Osvald, Adam Antol a Tomáš Osvald obhájit loňské prvenství a i letos vezou domů pohár a zlaté medaile! Také mladší holky dosáhly krásného výsledku v podobě 6. místa. Starší kluci obsadili místo 12., ale stejně jako všichni ostatní nechali na trati vše.