Den otevřených dveří

autor: | 21. března 2024

Ve středu 20. března, první jarní den, se otevřela škola pro všechny děti, jejich rodiče, přátele i příznivce naší školy. Dopoledne probíhalo otevřené vyučování v přípravné třídě. Zájemci mohli přihlížet, jak se předškoláčci připravují na vstup do první třídy. Od tří hodin byla pro všechna návštěvníky připravena motivační hra, která je provedla celou školou. Všichni si mohli prohlédnout běžné třídy i odborné učebny, nechyběla ani ochutnávka dobrot v kuchyňce.

Děkujeme všem kolegům za přípravu, žákům školy za pomoc při realizaci a všem návštěvníkům za účast. Věříme, že se všem návštěva v naší škole líbila a všichni si první jarní den krásně užili. Na budoucí prvňáčky se těšíme u zápisu ve čtvrtek 18. dubna.

První videoreportáž našich žáků

Iveta Kurdzielová